Интернет-конференция Олега Медуницы 7 июля 2005 г.

Медуница Олег Вячеславович - заместитель председателя Сумской областной государственной администрации, курирует вопросы внутренней политики, молодежи, спорта и СМИ.

Планируется, что Олег Медуница будет на форуме онлайн 7 июля 2005 г. с 17 до 18-19 часов. В это время можно будет общаться с ним в реальном времени. Вопросы же можно и желательно задавать уже сейчас (только в этой ветке).

С уважением,
Игорь Даниленко

myhaylo

Чи мають українські патріоти в Сумах свого кандидата на вибори мера (коли-небудь вони ж відбудуться!)? Кажуть, що Наша Україна буде підтримувати Мінаєва, але він не розмовляє українською, до того ж колишній офіцер радянської армії. Яка Ваша думка з цього приводу?

Олег Медуниця
 
Цитата:
Олегу, кілька місяців тому була велика буча через заяви Української православної церкви щодо повернення будівель від Московського патріархату. Зараз все вщухло. Чому? І яка ваша позиція з цього питання?

Передача церковного майна, культових споруд із конфесії в конфесію може бути лише на підставі взаємної згоди. Така позиція була завжди.

Олег Медуниця
 
Цитата:
так а в Верховный суд представление по Конотопу есть или нет?

Не знаю

Олег Медуниця
 
Цитата:
Чи мають українські патріоти в Сумах свого кандидата на вибори мера (коли-небудь вони ж відбудуться!)? Кажуть, що Наша Україна буде підтримувати Мінаєва, але він не розмовляє українською, до того ж колишній офіцер радянської армії. Яка Ваша думка з цього приводу?

Мешканці Cум можуть втратити віру у нову владу через купу невирішених проблем в місті. Мені байдуже хто їх вирішить. Разом з тим я НЕДОПУЩУ, що міським головою українського міста Суми став російській шовініст, я впевнений що ни нинішній в.о ні Мінаєв такими не є.

sergey

Г-н Медуница, каковы сейчас ваши взаимотношения с Епифановым? Поговаривают, что он стал серым кардиналом в области, влияет на многие кадровые назначения за счет связей с Киевом.

Второй вопрос, планируете ли вы участвовать в выборах 2006 года? На какой список претендуете: всеукраинский, в облсовет, в горсовет?

Олег Медуниця
 
Цитата:
Г-н Медуница, каковы сейчас ваши взаимотношения с Епифановым? Поговаривают, что он стал серым кардиналом в области, влияет на многие кадровые назначения за счет связей с Киевом.

У мене робочі, ділові стосунки з Єпіфановим.
На кадрові призначення він впливає, але не визначальним чином

 
Цитата:
Второй вопрос, планируете ли вы участвовать в выборах 2006 года? На какой список претендуете: всеукраинский, в облсовет, в горсовет?

У виборах я буду брати участь.

Олег Медуниця
 
Цитата:
яку роль зіграють інтернет ресурси України на майбутніх парламентських виборах?

Важливу роль в розповсюдженні чорного піару.

sergienko

Как вы оцениваете сегодняшнее влияние в области Григория Дашутина? Сейчас он хозяин все южных районов и готовит их к победе социалистов в 2006 году. Так и будете смотреть на это? Или с Дашутка с Лавриком договорился?

Олег Медуниця
 
golubok написал:
почему Подлесный до сих пор работает? он же шестерил на выборах за Януковича, газетку издавал и прочее.

Не знаю мотивів збереження Підлісного на роботі. Вважаю, що його присутність в новій владі її компрометує. Незамінних небуває

Олег Медуниця
 
sergienko написал:
Как вы оцениваете сегодняшнее влияние в области Григория Дашутина? Сейчас он хозяин все южных районов и готовит их к победе социалистов в 2006 году. Так и будете смотреть на это? Или с Дашутка с Лавриком договорился?

Жодним домовленостей про поділ сфер впливу вобласті немає і небуде. Вплив Дашутіна в області розцінюю як "покищо вагомий", нажаль.

Олег Медуниця

На цьому я хотів би подякувати газеті Данкор за можливість поспілкуватись з сумчанами, і сподваюся, що така практика продовжиться з іншими посадовцями.
Всім, хто ставив свої запитання - дякую!

view counter

Сейчас на форуме

Євген Кудлай
telepin
Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 3
Гостей 1143
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 177379
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65016
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.