![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/451022663_819394013626123_4731958922600116015_n_0.jpg)
Команда Сумського державного університету з дзюдо здобула чемпіонство в турнірі серед змішаних команд на European Universities Games.
На шляху до титулу наші дзюдоїсти спочатку у кваліфікації здолали команду Університету прикладних наук з Нідерландів з рахунком 4:1. У півфіналі не залишили шансів французам з Орлеанського університету 4:0. Фінальний поєдинок проти команди Віндесхеймського університету прикладних наук з Нідерландів українці провели дуже впевнено, перемігши з рахунком 4:1.
До складу золотої команди Сумський державний університет увійшли: Владислав Казіміров, Вікторія Гриценко, Тетяна Лімзаєва, Алєксєй Моісєєв, Марія Рицька, Олексій Болдирєв, Анастасія Антипіна, Микита Голобородько.
Загалом команда дзюдоїстів СумДУ принесла нашій збірній 4 нагороди: 1 золото, 1 срібло, 2 бронзи, повідомляє Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
27-28 липня у Беріліні проходи Кубок Європи з дзюдо серед юніорів....
В Парижі тривають літні Олімпійські ігри-2024....
Український дзюдоїст Дільшот Халматов програв у поєдинку 1/8 фіналу на Олімпійських іграх-2024 в Парижі (Франція)....
СумДУ бере участь в енергоефективному проєкті “Вища освіта України”....
На Європейських університетських іграх, що тривають в Угорщині, завершилися особисті змагання з дзюдо....