Пьяный депутат бросался на людей!

Дощ, що лив з ранку до вечора у Сумах у неділю 3 лютого, завадив проведенню мітинга «Сумщина без Медуниці», який за задумом його ініціаторів мав публічно засудити «зраду» ВО «Батьківщина» нардепом Олегом Медуницею (округ № 157). Півсотні сумчан, які о 12.00 прийшли до пам’ятника Т.Г. Шевченку, вимушені були ховатися під навісом найближчого кафе. Саме там і розгорнулися основні дискусії та події.

Медун

Нагадаємо, що на мітинг запросив виборців Народний Рух «Сумщина без Медуниці», який оголосив про себе появою листівок «Медуниця зрадив «Батківщину»! Рух закидає народному депутатові те, що використавши рейтинг партії ВО «Батьківщина» та особистий рейтинг Юлії Тимошенко, той повернувся до партії «За Україну», метою якої є розколоти опозиційні сили в Україні.

 Приблизно о 12.15 до обговорення цієї події до сумчан приєднався і сам нардеп Олег Медуниця. Він почав хапати за петельки одного з учасників дискусії та намагався дізнатися, хто його «послав». 

Під гарячу руку депутатові, як з’ясувалося, попався молодий сумчанин Олександр. Він попросив не називати його прізвища, оскільки, за його словами, маючи двох неповнолітніх дітей, побоюється можливої помсти з боку такої впливової особи, як депутат, або його прихильників.  

«Я прочитав листівку і прийшов до скверу Т.Шевченка, — розповів Олександр, — тому що на виборах був наглядачем від партії «Батьківщина». Мене обурило те, що Медуниця, отримавши депутатський мандат від «Батьківщини», вкупі із іншими трьома депутатами Верховної Ради намагається тепер створити власну партію у власних меркантильних інтересах. 

Коли я спробував поговорити з людьми на цю тему, з’явився Олег Медуниця. Він почав хапати мене за петельки, грізно запитував: «Хто ти такий? Хто тебе послав?» і кричав, що це – провокація. При цьому по запаху я зрозумів, що він був або нетверезий, або не похмелившись з вчора. Маю намір подати тепер на нього заяву в міліцію за хуліганський напад».

коловрат

Медуниця уже заявив, що він - чмирь. "Нова Сумщина" в ВР )))) я пацсталом )))

Люто кидавсь на людей, гавкав, як собака,

Обіщався дать люлєй людям Медуняка.

Познімав всіх на айфон, хто проти варнякав,

і три скарги прокурорам бігом накалякав.

Пузом тряс на ворогів: Я - За Україну!

Глубако імєл в віду вашу Батьківщину!

Юлі все, звиздець Вані, не буть Президентом,

Поки Юля у тюрмі - пользуюсь моментом.

Нас чотири мушкетери, Я - за д"Артарьяна,

на дві тисячі п"ятнадцять ставку ставить станем!

Яценюк чи Тягнибок? Кличко, Порошенко?

Ми підтримаєм, аби - платив хорошенько!

А до виборів із Ради ми Чмирю поможем

"Нову Сумщину" гуртом в десять раз примножим!

Як розділимо бюджет (я ж у комітеті!)

втілимо в життя проект - "мухи і котлєти".

Мухи - вам, колтєти - нам, Гені, Саші, Юрі.

Всьо - нормальним пацанам, лохторату ж - дулі!

коловрат

Кужель уже пояснила, чому Кириленко і Ко "відділилися" - Юля, виявляється, ще коли депутатки бабський бунт в лікарні робили, сказала, що до 2015 ВОНА не вийде, тому слід підтримати Яценюка )))

звісно ж, крім Яценюка вистачає й інших претендентів, а хто з них понтовитіший - буде видно ближче до 2015. Тому пора починати ТОРГУВАТИСЯ. Чотири мандати і тіпо ЦІЛА ПАРТІЯ - це ресурсик для вижимання благ )))

AWASS

 
Petlyura написал:
Косить під святого та ще на форумі "Данкору" - це ж треба додуматися.  Від такого рівня фальші лише нудить.

Я не святой, а всего лишь стремлюсь им быть. Ибо, "вначале было слово", вот я словом и пользуюсь во благо свое и другим, а почему ты словом пользуешься как ПРОВОКАТОР? Нет во мне фальши, меня еще на "Беспределе" критиковали без ника и Бармалей, как сектанта. Давай встретимся, поговорим и станем друзьями. Понимать надо СУТЬ человека, а не те политические взгляды, которые он проповедует, это разные уровни 

Штурман

Коловрату - непогано. Хороший стиль-політичний фольклор. Робити щеплення нашим місцевим політичним вождям дозою гумору - свята справа. Добре здуває щоки.

Славик

"""Понимать надо СУТЬ человека, а не те политические взгляды, которые он проповедует, это разные уровни """

Мудро мыслишь. Но понимать надо не только Суть человека, но и Суть времени, в котором живёт этот человек.

Но у каждого человека - своё время. У Петлюры - своё, у тебя - своё, у И-ва, П-ва, С-ва - тоже своё. А Сути времени - одного на всех - никто не понимает. (Конечно, кроме меня). Smile

AWASS

 
Славик написал:
Но понимать надо не только Суть человека, но и Суть времени, в котором живёт этот человек. Но у каждого человека - своё время.

Славик, ты не дурак, я это знаю. Но не ВРЕМЯ, а уровень развития определяют, кто где находится. Пойми, Петлюра,  это детский сад, а другие люди поднялись в своем развитии чуть-чуть выше. НАЦИОНАЛИЗМ - это детство, категоричное и уверенное в своей правоте   Sad

коловрат

Авасику, так всі жиди розказують - а самі виключно націоналізмом послуговуються. таким, печерним-печерним, галахічним )))

AWASS

 
AWASS написал:
Авасику, так всі жиди розказують

ЖИДЫ на порядок лучше ХОХЛОВ! Я у них в свое время учился, БЫТЬ ЧЕЛОВЕКОМ. Как мало людей стало Человеками   :( 

бабай

а таки бухой был Медуняка ))) рассказывали, он с МЕНТАМИ (!) (это ж западло - сотрудничать с цепными псами режыма!) вломился в охвис Гончаренка, у которого нема недоторканносте, и шота тама искал. Наверное, баксы от Волкова )))

Сам же Гончаренку сказал, шо и на порог в свою прыймальню дедушку не пустит.

И таки наверна да, был наш дупутат поддамши. Патаму и не пускал хрен пойми кого в свою прыймальню, - шоб не подглядывали, шо именно он бухаеть )))

по самой дискуссии, то народ грит, аудытория поделилася папалам. Одни щитали Медуняку - на гилляку, вторые утверждали, шо не трэба, хай щэ поживэ. Аргументов же по поводу своей измены Юле Владмировне Мдуняка не выдержал и укрылся в прыймальне.

Мыздобулы )))

бабай

для Аваси.

Таки да, шо жыды вымирают?! и стало людэй меньше, одни гои вакруг, та еще и с антисемитскими замашками )))

гость 12

Гои тоже люди!!!! Crazy

Славик

"""Гои тоже люди!!!!"""

Гои - не люди!!

ГОИ - это полировочная паста зелёного  цвета для тонкой полировки металлических поверхностей.

Гість

Ви ще й таке пам'ятаєте? Тоді Вам більше 45.

бабай

делаем стаффки: кого Медуняка в 2015 году поддержыт )))

Гoсть

 
делаем стаффки: кого Медуняка в 2015 году поддержыт )))

Намажет рожу диоксином и объявит себя месией, повторит "подвиг" земели Smile

Славик

"""Ви ще й таке пам'ятаєте? Тоді Вам більше 45."""

Не-а. Я юн, как майский сирень.

profitmaker

"Намажет рожу диоксином и объявит себя месией, повторит "подвиг" земели Smile"

http://www.youtube.com/watch?v=kDWhTV8h00c

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 177255
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65006
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.