Шо то за вибори без "Свободи"

Перша пятірка кандидатів у депутати до СУмської обласної ради:

1. Ігор Мірошниченко – голова Сумської обласної організації ВО "Свобода", відомий журналіст, спортивний коментатор;

2. Данило Бідний – член ВО "Свобода", лікар;

3. Богдан Козенко – старший благочинний прот. Сумської єпархії;

4. Валентин Ковальчук – член ВО "Свобода", головний фахівець Інституту цукрових буряків;

5. Олександр Пілягін – голова Тростянецької районної організації ВО "Свобода", приватний підприємець.

До першої п’ятірки свободівського списку кандидатів у депутати Сумської міськради увійшли:

1. Іван Мозговий – голова Сумської міської організації ВО "Свобода", професор державного вищого навчального закладу "Українська академія банківської справи";

2. Дмитро Амосов – член ВО "Свобода", фахівець бібліотечної справи;

3. Віктор Дубинко – член ВО "Свобода", лікар;

4. Олег Овчаров – член ВО "Свобода";

5. Олександр Петренко – член ВО "Свобода", експерт з місцевого самоврядування, громадська організація "Усвідомлений вибір".

Гoсть

         А тебе що у политеке придурков НЕ ХВАТАЕТ?

Кат Українофобів

Ти,  Москаль на Українців зуби не скаль, і хай земля тобі буде пухом!!!!

Barmaley

Шо то за вибори без "Свободи"...

Ну да... Неофашизм по всему миру голову подымать начинает, как же без последователей махрового неофашизма в Сумах...

Если Вы не в курсе, то Донцов, на основе опусов которого строит идеологию Тягнибок -  считал народ серой массой, способной лишь трудиться на отведенном участке земли. Именно по его версии народ – это «гречкосеи», нуждающиеся в жестком руководстве и кнуте. Именно Донцов убеждал националистов в необходимости «победить собственное общество. Объезжать его как дикого коня. Прутом и шпорами».

Интересно? Ну так я продолжу. Донцов настаивал на том, чтобы националистические идеи перенести в кровь нации, возродить частную собственность на средства производства и землю. Его «самостійна Україна» – это тоталитарное государство военной диктатуры, которое должно обеспечить национальную однородность, полную дискриминацию других национальностей и «иерархию социальных сословий», т.е. утвердить социальное неравенство.

И именно Дмитрий Донцов идеализировал фашизм и лидеров этого движения – Гитлера и Муссолини, не только перевел на украинский язык, но и переиздал «Майн кампф». 

По видению Донцова, в Украине ОУН должна быть аппаратом власти, состоящим из «лучших людей» во главе с вождем, который соединит в себе функции лидера движения и главы государства. Все эти установки легли в основание первой (1929) и второй (1939) программ ОУН.

Как дети, чесслово.

Но вот то, что профессор УАБД вкладывает эти идеи в неокрепшие подростковые мозги - вот это уже вызывает беспокойство...

кракадил

а підараси в списку є? помню, колишні сумські свободівці писали, шо у тягнирядна свій підарас єсть в політраді! З Олі Ляшко штанці вже зняли Smile))

artyukh
Barmaley писав:

Если Вы не в курсе, то Донцов, на основе опусов которого строит идеологию Тягнибок -  считал народ серой массой, способной лишь трудиться на отведенном участке земли. Именно по его версии народ – это «гречкосеи», нуждающиеся в жестком руководстве и кнуте.

Якщо Ви не в курсі, то я Вам скажу, що не тільки Донцов чи Тягнибок так вважав, але ще й Янукович.

Гоша

Так воно і є.

 А Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко вважали народ найвищою цінністю для себе і заради інтересів народу поступалися своїми амбіціями.

Заради інтересів народу відмовлялись від взаємних суперечок та боротьби за владу і гроші відповідно.

Заради інтересів народу відкинули образи та непорозуміння і об"єднали Україну.

В кінці-кінців заради народу зняли з себе останню сорочку і , якщо вірити декларації, особливо пані Юлі, пішли з влади бідними, але гордими людьми.

І народ то зацінив.

 Імена тих вождів навічно залишились в пам"яті вдячного народу.

Слава Героям!!!!

artyukh

Пане Гошо, я не знаю що там твориться на душі в Ющенка чи Тимошенко, але у них вистачало розуму ВГОЛОС не ляпати щось там про "бидло". А ось  Янукович "автентичні глибини" своєї зневаги до цього самого народу демонстрував не стримуючись. У цього наїва що в душі, те відразу і на язиці. І тут він, принаймні, чесний.

Гоша

Та я зовсім не в захваті від Януковича.Він недалекий і безідейний. Наступає на ті ж граблі, що і Ющенко.Як би він не налаштовував собі повноваження, що б не витворяв з Конституційним судом, все рівно він поки що є президентом половини України.І мудрості не вистачає, щоб об"єднати країну і бути повноцінним президентом.

 Просто я, особисто, не сприймаю нещирих і лукавих людей. Я готовий зрозуміти людські слабості і недоліки, але не готовий сприймати лицемірів, людей в овечих шкурах. Брехунів, тобто. 

Гость

 
Petlyura написал:
Якщо Ви не в курсі, то я Вам скажу, що не тільки Донцов чи Тягнибок так вважав, але ще й Янукович.

ТАК!! УРА!! ГАНЬБА!! БУДЬМО!! ГЕЙ!!

п.с.  Мозковий  - рідкісне мудило. інших не знаю,  знати не хочу і не  буду.

artyukh

Хотілося б ще й деякі аргументи почути на користь тези, що "Мозковий  - рідкісне мудило"

AWASS

Петлюра, посмотри в ЗЕРКАЛО и не тяни сюда Мозгового.

Ты думаешь ученые звания дают ум?

Дают тем у кого своего нет

artyukh

Я можу погодитися з Вами, що наявність у людини наукового ступеня і особистий розум  - це речі справді інколи різні. Але ж це не стовідсоткова закономірність.  Тому я і запитав у Гостя, що він розуміє під "мудилом" незалежно від того чи має той Мозковий якісь наукові ступені і звання чи не має. Якщо аргументів на користь цієї тези не буде надано, то зрозуміло, що це пустопорожня брудна лайка і не більше.

ПРОТИВ ХАПУГ

 
Petlyura написал:
Petlyura

Пан Петлюра - а що ваші "За Українські! - тіпа команди нацюцюрника Качура" ВО "Свобода" відсотки голосів виборців забере - так вас це колбасить ага пан Медуниця.

Як по мені оті бігморди з зубастою ухмилкою качура надо спалити - олеже ви б фото йому краще зробили, щоб хоть не улыбался, а то отвратительная у него улыбка. А СВОБОДУ НЕ ТРОЖЬ ГАД!!!

nazar_ukr

А це вже цікаво. Це що ж виходить, ПРОТИВ ХАПУГ - за "Свободу"?

бандерівка

Ото знайшлися націоналісти! Мозковий та Амосов! хахаха!!! Та там не всі й українською говорити здатні. І де подівся Барденюк. який на виборах президента хапнув з партійної каси 50 тисяч гривень?! 

А Мозковий був членом КПРС, бо інакше ніхто не давби йому викладати науковий атеїзм

Гость

А це вже цікаво. Це що ж виходить, ПРОТИВ ХАПУГ - за "Свободу"?

Ні, проти свободи за хапуг.

Гость

Мозковий був агітатором товариства "Знання". Це таж сама "Просвита", тіки навпаки. ))

view counter

Сейчас на форуме

Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 1
Гостей 926
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 177225
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65004
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.