Идеальная страна-новый проект ЮЛИИ Тимошенко.

Юлия Тимошенко представила новый механизм влияния общества на жизнь своей страны 1456, 8 февраля 2006 // Интернет-пресс-служба Юлии Тимошенко У середу, 8 лютого, Юлія Тимошенко презентувала унікальний інтернет-проект "Ідеальна країна" (http://www.kraina.org.ua), який дозволить подолати моральну кризу і кризу ідей у владі України. "Вже півтора десятиріччя в Україні існує моральна криза влади, яка зруйнувала багато наших можливостей, – зазначила вона.

Юлия Тимошенко представила новый механизм влияния общества на жизнь своей страны

1456, 8 февраля 2006 // Интернет-пресс-служба Юлии Тимошенко

У середу, 8 лютого, Юлія Тимошенко презентувала унікальний інтернет-проект "Ідеальна країна" (http://www.kraina.org.ua), який дозволить подолати моральну кризу і кризу ідей у владі України.

"Вже півтора десятиріччя в Україні існує моральна криза влади, яка зруйнувала багато наших можливостей, – зазначила вона. – Майдан став подією, що розпочала нову історію і надала шанс для подолання цієї моральної кризи, шанс народити високу мораль влади в Україні".

"Але одразу після Майдану ілюзії розвіялися. Добре це чи погано? Я думаю, що розчинення ілюзій – це безумовний позитив, тому що після цього ми починаємо більш реалістично думати, більш реально планувати життя, трішечки стаємо ногами на землю. І це дає нарешті надію на розбудову нашого життя", – пояснила вона.

Юлія Володимирівна також нагадала, звідки взялося розчарування у діях нової влади, на яку покладалися великі сподівання. "На Майдані влада і народ були єдиною командою. Про це говорили політики і на це сподівався народ. Народ мріяв про покращення свого життя, налагодження життя своєї держави, навіть фактично про ідеальну країну і близьке до ідеального життя. Але що ж сталося? А сталося те, що влада, як у відомій байці про лису і ворону, попросила народ подати голос – і народ подав, а влада взяла сир і "была такова", – наголосила вона. – Влада розійшлася по кабінетах, чиновників було призначено за принципом випадкових чисел, і єднання закінчилося одразу після Майдану. Народ пішов додому чекати результатів і виявився абсолютно відокремленим від влади, від реалізації людських очікувань, більшість з яких так і не виправдалися".

За словами Юлії Тимошенко, одними з ключових проблем вже нової влади стали "криза ідей, а також криза людей".

"Потрібно було набрати велику кількість нових чиновників при тому, що не було ніякого живлення чиновницьких кабінетів – не було, де взяти чесні, талановиті кадри, людей, які зможуть думати, іноді мріяти і головне – втілювати те, що потрібно для розвитку нашої країни", – пояснила вона.

"Владу захлинула сірість, причому сірість агресивна, і не дала реалізувати шанс, народжений Майданом", – додала вона.

Юлія Володимирівна розповіла, що її команда думала над вирішенням цієї проблеми ще з 2003 року: "Думали, як виправити ситуацію, як поповнити інтелект влади новими ідеями".

"Зрозуміло, що наше суспільство набагато інтелектуальніше, ніж будь-яка влада, що кожен раз приходить, – наголосила вона. – Але як зробити так, щоб потік ідей у суспільстві не був відмежований від життя?"

Тимошенко розповіла, що у час свого прем’єрства зіткнулася з тим, що "на уряд хлинули безліч пропозицій, світлий, гарних цікавих, але владна машина не має механізму, як ці ідеї переварити, обробити і прийняти до виконання".

"Саме тому ми вирішили довести ті проекти, над якими ми працювали у 2003 році, до логічного завершення. Саме тому з’явилася "Ідеальна країна", – заявила екс-прем’єр-міністр.

"Ідеальна – тому що світ погряз в традиціях і догмах. Мета команди "Ідеальної країни" – народити те нове, що не лише потрібно Україні, але й може розворушити життя людства. "Ідеальна країна" – це той технічний продукт, який дає право залучити кожну людину, яка є носієм прекрасних ідей, і обробити ці ідеї не у чиновницьких кабінетах, не у владних коридорах, а безпосередньо в суспільстві, фактично шляхом загальнонаціонального обговорення", – підкреслила Юлія Володимирівна.

Крім того, розповіла вона, ця програма надасть можливість не лише формувати нові ідеї розвитку, але й новий, якісно інший кадровий потенціал, адже "кожна гарна ідея має свого автора".

"Ми створимо базу тих людей, які замінять чиновників зі старим мисленням, зі старими підходами до роботи, – пояснила вона. – Ми залучимо молодих і немолодих талановитих людей, які здатні інтелектуально й організаційно піднімати країну".

Вона також зазначила, що людина, яка долучається до проекту як учасник обговорення, автор концепцій або експерт, "входить у спільну роботу з нами і вона може все".

"Вона може задати свою тему для обговорення, долучитися до обговорення й доопрацювання вже запропонованих тем, може визначити рейтинговим голосуванням найкращу концепцію в кожній галузі нашого життя. А потім – стати командою, яка втілюватиме ці концепції у життя", – заявила Тимошенко.

Юлія Тимошенко також заявила, що презентований проект, "Ідеальна країна", створений і буде працювати поза політикою.

"Проект ніяким чином не пов’язаний з передвиборчою кампанією, оскільки передвиборча кампанія – це лише короткий епізод у житті країни, який швидко починається і швидко закінчується. А презентований проект – це стратегія, яка буде жити довго і ще не одну виборчу кампанію, – наголосила вона. – Ми ні в якому випадку не замикаємо цей проект на партію, Блок чи будь-що інше, що пов’язано з політикою".

Розповідаючи про команду, яка працювала над створенням "Ідеальної країни", Юлія Тимошенко зазначила, що це "молоді, талановиті і дійсно креативні люди, які – я впевнена – не дадуть проекту перетворитися у чергову політичну тусовку, зроблять цікавий продукт і не лише для України".

За її словами, "Ідеальна країна" працюватиме як у режимі онлайн, так і у режимі оффлайн – ідеї й концепції, народжені в рамках проекту, виноситимуться на круглі столи, теледискусії, на широке публічне обговорення не тільки в Україні, але й у світі.

"Кожен отримає можливість сміливо мріяти, сміливо пропонувати, жодна ідея не залишиться не поміченою, а їхні автори зможуть претендувати на високі амбіції стати реалізаторами новітніх ідей у владі", – підсумувала Юлія Тимошенко.

без ника

обсуждать Тимошенко лично я даже не желаю. Тот же Минаев которого я уж очень сильно не люблю по сравнению с ней образец морали и нравственности. Я о другом. Почему эти люди нас считаю дебилами законченными. Расскажу почему.

Кажеться в 1999 году у СДПУ(о) был проект по формированию банка идей. Помню сайт где они писали что мол давайте свои идеи по развитию страны и общества, указывайте свои данные и мы будем формировать новое поколение государственных мужей. Если кто заметил то в офисах СДПУ(Innocent работали юристы по бесплатным консультациях для населения, что в свое время предлагал им сделать там на сайте ваш покорный слуга.

Потом эту мцульку запустили знаменитое Озимое поколение, проект кучмы в который вбухали Кучу бабок. Они тоже формировали команды с идеями и прочей чепухой. Тогда я уже не купился, поскольку понял что все это лажа.

Следующим был Ющенко.Помните заменитые его анкеты майдановцев из которых он кричал будет формировать новую команду. Хорошая мулька была Laughing out loud Laughing out loud Даже ксивы выдавали и значки.

Теперь старушка решила внось отрусить идею от нафталина и запустила тот же прокет. Типа напиши нам свои идеи и ты в нашей команде. Команда минимум это будет листовки клеить во время выборов а потом ты нафиг не нужен. Эта мулька уже достала. Вот почему я считаю что люди которые постоянно вытягивают эту идею просто плюют в лицо тем кто действительно хочет что то изменить.

Александр С.

Кстати, не совсем в тему будет сказано:
Вчера к нам Бессмертный приезжал и, после всего этого "оболванивания" в Щепкина, я вклинился в разговор к "стае" дедушек и бабушек;) Ну и поинтересовался, что они думают на счёт выборов и вообще, за кого голосовать будут.... Ответ меня просто шокировал, после того, как я его услышал, мне хотелось и плакать от горя и смеяться от глупости одновременно. И так, цитирую дедушку лет эдак (60-65): " Я буду голосовать за Юлю. Почему? - Потому что, когда я её вижу по телевизору, то у меня "штаны шевелятся" и ножки у неё очень красивые".

Это ещё раз доказывает то, что у нас народ БОШКОЙ НИКОГДА ДУМАТЬ НЕ умел, не умеет и, наверное, в ближайшие 100 лет не научится....

AWAS
 
Александр С. написал:
" Я буду голосовать за Юлю. Почему? - Потому что, когда я её вижу по телевизору, то у меня "штаны шевелятся" и ножки у неё очень красивые".

Это ещё раз доказывает то, что у нас народ БОШКОЙ НИКОГДА ДУМАТЬ НЕ умел, не умеет и, наверное, в ближайшие 100 лет не научится....

Факт, прискорбный. Но не обобщай. Не надо видение одного, перекладывать на все общество. Я думаю, мы все кардинально изменимся в течении пяти лет. Посмотри, прошел всего год от предыдущих выборов, а как люди поумнели. Поуменьшилось категоричности, с одной стороны, а с другой, люди стали такими толерантными, вплоть до безразличия Laughing out loud

без ника

АВАС ты что действительно считаешь что люди поумнели? Умные люди учаться на своих или чужих ошибках. Я не хочу говорить кто есть ХУ , Ющенко или Янукович. Но такое впечатление что у нас как в двух взаимосвязанных сосудах. Голоса от Януковича переливаються к Ющенко а потом наоборот. Я не знаю чем это обьяснить, может тем что и доверять то действительно некому. Молодых честных политиков не появилось, все кто шифруеться под другими партиями и блоками ничем друг от друга не отличаются. Думаю что нам еще не годик подождать прийдеться что бы появились честные политики. Я думаю мы уж точно не дождемся.

Гость

Это не агитация, но мне кажется что Кармазин по лучше будет Тимошенко, Януковича, Ющенка, Литвина... вот хоть убейте, но он чище по крайней мере.. чем эти братья...

без ника

Согласен. Та парочка, вернее тройка, еще та Wink

Гость

Предлагаю... за пивом.. поговорить.. как сделать так.. чтобы с Блоком КАрмазина соорудить "Обратную связь" ведь.. с незажравшимися Партиями легче что-то делать.. чем с олигархическими...

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 177384
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65018
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.