Рюкзак.

Рюкзак

Дуже часто зараз почав їздити на велосипеді по місту, набридли пробки на дорогах, тим більше їзда на велосипеді зміцнює здоров'я тіла, тим більше на роботу швидше добираєшся по місту. Правда з собою доводиться брати на роботу багато речей в багажник. Так ось, як думаєте, може краще придбати рюкзак для їзди на велосипеді, адже він не буде сковувати рухи при їзді, тим більше в ньому більше місця, ніж в маленькому багажнику.

сергей секрет

Я так з собою постійно рюкзак беру на роботу, все влазить в нього , тим більше не заважає , а на природу , коли виїжджаємо сім'єю , так без нього не обійтися .

светлана коваленок

Все вірно, у мене теж велосипед на дачі і в магазин я постійно беру з собою майже такий же рюкзак . А ці рюкзаки   https:/veliki.com.ua/backpack/filter=backpack_type:bicycle_backpack/   зроблені якісно, з хорошого матеріалу, тим більше з великим об'ємом, і є ще й захисний чохол від бруду і дощу. Мені подобаються.

view counter

Сейчас на форуме

Євген Кудлай

Зарегистрированных 1
Гостей 1536
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 177602
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65003
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.